Zapisy Online!
Nasza oferta
Video // nasz kanał na YOUTUBE
Kurs Administrator sieci komputerowych !!!
2017-09-27

Kurs Administrator sieci komputerowych !!!

KURS ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH - Nova Kursy

Profil uczestnika kursu

Administrator sieci komputerowej to specjalista wysokiej klasy, zajmujący się budowaniem, integracją oraz obsługą sieci komputerowych opartych na różnych architekturach. Do zadań administratora należy zarządzanie sieciami komputerowymi w firmie lub w instytucji, nadzorowanie pracy składników sieci (serwery, rutery, terminale, komputery osobiste) oraz pracowników przy nich zatrudnionych. Administrator musi zapewnić bezawaryjną pracę sprzętu, obsługuje systemy poczty elektronicznej, serwery WWW, informuje i instruuje użytkowników na temat zagrożeń i problemów sieci, a także zapewnia jej bezpieczeństwo poprzez system haseł i innych zabezpieczeń (np. skanerów antywirusowych, zapór ogniowych i innych).

Indywidualne podejście

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w niewielkich grupach 5 – 8 osób, co pozwala nam na elastyczną realizację programu oraz wprowadzenie ewentualnych zmian jeżeli chodzi o poruszane kwestie.

Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu ?

Poznanie podstawowych pojęć sieci komputerowych (budowa i funkcjonowanie sieci komputerowych). Poznanie zasad i nabycie umiejętności zarządzania sieciami: równoważnymi Windows, z serwerem Windows, z serwerem Linux  i serwerem NetWare (obsługa systemu operacyjnego: Linux, Windows, Novell). Zarządzanie serwerem Apache.

Forma kursu

W znacznej mierze kurs opiera się na treningu umiejętności praktycznych naszych uczestników. Dla każdego słuchacza przygotowane jest oddzielne stanowisko komputerowe, wyposażone w odpowiedni sprzęt gdzie kursanci pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej wykonują ćwiczenia przewidziane w programie kursu.

wstecz
na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188