Zapisy Online!
Nasza oferta
Video // nasz kanał na YOUTUBE
Kurs KROJU I SZYCIA
2017-09-15

Kurs KROJU I SZYCIA

Kurs kroju i szycia to praktyczny kurs, na którym nauczysz się w przejrzysty sposób zasad kroju i szycia. Krok po kroku zostaną omówione podstawowe techniki szycia oraz zasady wykonywania wykrojów odzieży. Na kursie uzyskasz wiadomości na temat rodzajów tkanin, ich właściwości i zastosowania, podstawowych technik szycia różnego rodzaju elementów garderoby takich jak: spódnice, spodnie, bluzki, sukienki itp. Nasz kurs to przede wszystkim zdobycie cennej umiejętności jaką jest szycie, ukazanie jego kreatywnej strony oraz poznanie technik projektowania różnych ubiorów. 

 

Program kursu:

  1. Podstawy krawiectwa – teoretyczne zagadnienia związane z szyciem i krojem:BHP w krawiectwie – zastosowanie podstawowych zasad.
  2. Nauka szycia ręcznego.
  3. Rodzaje tkanin, dodatków krawieckich, pasmanterii.
  4. Nauka szycia na maszynie.
  5. Wykroje i formy – zastosowanie i skonstruowanie odpowiedniego wykroju.
  6. Zdejmowanie miary i szycie na miarę – praktyczne zastosowanie.
  7. Wszywanie i wykonywanie dodatków krawieckich.

Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na druku MEN

 

Czas trwania: 30 godz.

Odpłatność: 850 zł

 

Zapraszamy do sekretariatu smile

NOVA CE ul. Sienkiewicza 66

tel. 794-400-983

wstecz
na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188