Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z przedłużania rzęs metodą 1:1

Mega Promocja!!!
Taniej już nie będzie!

Kurs skierowany jest do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w danym zakresie lub nabyć nowe umiejętności. Kurs ma na celu przekazanie odpowiedniej wiedzy oraz przygotowanie słuchaczy do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1. Osoba która ukończy nasz kurs otrzyma Certyfikat jego ukończenia oraz zaświadczenie na druku MEN o ukończeniu warsztatów w danym zakresie.

Kurs przedłużania rzęs składa się z części teoretycznej oraz części praktycznej. Część teoretyczna czyli wiedza na temat samego przedłużania rzęs, kosmetyków wykorzystywanych do tego zabiegu oraz pielęgnacji oka przed i po zabiegu. Natomiast część praktyczna to oczywiście cała specyfikacja zabiegu oraz wszelki dodatkowe zagadnienia, które będą mogły ułatwić późniejsze jego wykonywanie.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z proponowanej formy szkolenia jaką przygotowaliśmy dla Państwa, ponieważ nasza oferta jest najbardziej konkurencyjna wśród obecnie proponowanych na rynku szkoleniowym. Gwarantujemy Państwu jakość, dużą liczbę godzin praktycznych, komfortowe warunki realizacji kursu oraz konkurencyjną cenę.

CENA 490 ZŁ
16 GODZIN / 2 DNI *
Zapraszamy do sekretariatu NOVA CE:
ul. Sienkiewicza 66, 25-501 Kielce