Kurs Rejestratorka medyczna!!! ZAPRASZAMY
2018-10-31

Kurs Rejestratorka medyczna!!! ZAPRASZAMY

NOVA Centrum Edukacyjne oddział w Katowicach zaprasza na kurs:
REJESTRATORKA MEDYCZNA
Tryb: weekendowy i wieczorowy
Liczba godzin: 30

Absolwent kursu będzie przygotowany do samodzielnego wykonywania pracy jako rejestratorka medyczna. Nauczy się zasad obsługi klienta. Nabędzie również umiejętności gromadzenia, zabezpieczania dokumentacji zdrowotnej pacjentów. Będzie również osobą doradzającą przy wyborze odpowiedniego specjalisty.

Kurs prowadzony jest w formie wykładu wraz z warsztatami. Duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne takie jak przyjmowanie pacjentów, rejestracja, umawianie terminów świadczeń zdrowotnych. Prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych itp.

Program kursu:
1. Organizacja recepcji, zarządzanie sekretariatem
2. Przyjmowanie zgłoszeń pacjentów
3. Umawianie terminów świadczeń usług zdrowotnych
4. Przyjmowanie i ochrona materiału biologicznego
5. Wydawanie wyników badań
6. Kultura, etyka w zawodzie recepcjonistki medycznej
7. Budowanie profesjonalnych relacji z pacjentem oraz lekarzem
8. Obsługa urządzeń biurowych
9. Elementy sprawozdawczości finansowaniu świadczeń zdrowotnych
10. Obsługa program MMedica- demo

Absolwent kursu otrzymuję zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach - ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapisu poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie bądź bezpośrednio w oddziale szkoły.