Zapisy Online!

Czas: 15h

Cena: 249 zł

Profil uczestnika kursu

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się obsługi programu Microsoft Excel, podnieść swoje kwalifikacji czy też nabyć nowe umiejętności.

Indywidualne podejście

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w kameralnych grupach tj. 6 – 12 osób co pozwala nam na indywidualny kontakt z każdym kursantem. Taka forma zajęć jest najbardziej efektywna i w 100 % przynosi zamierzone efekty.

Forma  kursu:

Kurs EXCEL jest realizowany w specjalnie przygotowanych salach komputerowych, gdzie każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy, które zostało wyposażone w odpowiednie programy umożliwiające w pełni realizacje założeń programowych szkolenia.

Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu?

Uczestnik kursu po jego ukończeniu będzie swobodnie poruszał się w programie Excel, pozna techniki wykonywania obliczeń, analiz, funkcji czy też prezentacji danych. Wiedza zdobyta na kursie będzie świetnym uzupełnieniem umiejętności zawodowych naszych kursantów.

Certyfikat:

Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.

Ramowy program kursu :

1. Pojęcie i struktura arkusza kalkulacyjnego, podstawowe operacje
- wprowadzanie i usuwanie danych
- kopiowanie, przenoszenie zawartości komórek
- zaznaczanie zakresów komórek, arkuszy, kolumn i wierszy
- ukrywanie wierszy i kolumn, dopasowanie szerokości
- kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy arkusza
- wstawianie seriami danych
- korzystanie z szablonu dokumentu

2. Wykonywanie obliczeń
- sumowanie komórek
- funkcje (Średnia, Max, Min, Zaokr, PMT)
- funkcje daty i czasu
- formuły -  adresy względne i bezwzględne

3. Formatowanie
- zmiana formatów  liczbowych
- dodawanie obramowania i kolorów
- usuwanie formatów
- czcionka i wyrównanie

4. Listy Excela – Excel jako źródło danych
- filtrowanie
- wykresy
- zmiana kolorów i formatowanie kolorów

5. Drukowanie
- dzielenie dokumentów na strony
- nagłówek i stopka
- zakres i orientacja wydruku
- wpasowanie arkusza w określone strony

na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188