Kursy krótkie - ZAPRASZAMY
2018-09-12

Kursy krótkie - ZAPRASZAMY

Gdański Oddział Nova CE serdecznie zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą kursów kwalifikacyjnych! Kursy, szkolenia, konferencje w naszej Placówce cieszą się niegasnącym zainteresowaniem, więc odwiedź: http://novakursy.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-i-warsztaty# i postaw na swój rozwój już dziś! Na zakończenie każdego kursu otrzymasz Certyfikat oraz Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, które na pewno ułatwi Ci awans, bądź zdobycie wymarzonej pracy! Pamiętaj! KAŻDY kurs możesz zrealizować w trybie indywidualnym- w dogodnym dla siebie terminie! Także… nie czekaj i zadzwoń już teraz: 794422550, a poznasz wszystkie szczegóły oferty!  I... "Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki." Zatem, parafrazując słowa Marka Twain-a… wybierz kurs w Nova Centrum Edukacyjne- zapisz się na niego jak najszybciej i… realizuj swoje marzenia!:)"