NOWOŚCI W NOVEJ! TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Z ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ
2018-08-17

NOWOŚCI W NOVEJ! TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Z ODNOWĄ BIOLOGICZNĄ

Słuchacze oraz Kandydaci, od nowego semestru jesiennego w roku szkolnym 2018/2019 ruszamy z całkiem nowymi odsłonami naszych topowych kierunków, w tym, m.in. Technik usług kosmetycznych wzbogacony o odnowę biologiczną. Większa ilość zajęć to dodatkowa wiedza oraz 2 ekstra certyfikaty: aromaterapia i chromoterapia w kosmetyce oraz odnowa biologiczna i jej stosowanie. Dodatkowo, nasza placówka może pochwalić się świetnym wyposażeniem sal lekcyjnych, w tym posiadaniem takich urządzeń jak, m.in.: nowoczesny kombajn kosmetyczny, laser IPL, ELIGHT, elektrostymulator VR2003, żelazko przeciwzmarszczkowe oraz antycellulitowe i wiele innych. Staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego Naszych Słuchaczy chcemy uczyć na jak najlepszym sprzęcie.

Zainteresowany/a? Odwiedź nasz sekretariat i zapisz się już dziś!