Salon Edukacyjny Perspektywy 2017
2017-03-10

Salon Edukacyjny Perspektywy 2017

W dniu 10-11 marca, nasza szkoła uczestniczyła w Warszawskim Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017 w Pałacu Kultury i Nauki. Organizacją salonu zajmował się Pan Profesor Świderski-Eckert przy współpracy uczniów naszej szkoły (Patrycja Guzik, Aleksandra Guziak, Weronika Ostrowska, Michalina Woszczyk, Julia Jankowska, Gabriela Wolszczak, Anna Kieszkowska, Joanna Głowacka, Anatolii Serdiuk, Piotr Szczerbiński, Krystian Rutkowski, Dominik Ślifierz) oraz nauczycieli (Magadalena Chomicka, Jakub Kocerka, Aleksandra Wocial, Grzegorz Guziak, Bożena Grabowska).

Nasze stoisko odwiedziło tysiące uczestników salonu. Zainteresowani otrzymali ulotki i plakaty informacyjne, a także słodką niespodziankę.