Zapisy Online!

NOVA CENTRUM EDUKACYJNE

Stylizacja paznokci 15 godzin

Profil uczestnika kursu

Szkolenie skierowane jest do osób które pasjonują się stylizacją paznokci na użytek własny jak również w celu wykonywania pracy i chcą rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie.

Indywidualne podejście

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w kameralnych grupach tj. 6 – 12 osób co pozwala nam na indywidualny kontakt z każdym kursantem. Trener ma możliwość bezpośredniego kontaktu z każdym z kursantów, analizę jego potrzeb oraz odpowiedź na wszystkie istotne pytania co daje nam najbardziej wymierne wyniki nauczania oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu ?

Uczestnicy kursu nauczą się wykonywać manicure tradycyjny, francuski i hybrydowy na tipsie i naturalnej płytce paznokcia.

Forma kursu

Kurs stylizacji jest realizowany w specjalnie przygotowanych salach kosmetycznych, gdzie każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy.

Certyfikat

Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.

Program kursu:

1. Budowa paznokcia i choroby płytki paznokciowej

2. Omówienie zasad i metod pielęgnacji dłoni i paznokci

3. Masaż dłoni

4. Rodzaje manicure np.

- tradycyjny (biologiczny)

- francuski

5. Manicure hybrydowy na naturalnej płytce paznokcia

6. Nauka przedłużania paznokcia na tipsie

Zapraszamy !!!

na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188