KURS MS EXCEL (Poziom Rozszerzony)

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się obsługi programu Microsoft Excel, podnieść swoje kwalifikacji czy też nabyć nowe umiejętności.

Zajęcia na naszych kursach odbywają się w kameralnych grupach tj. 6 – 12 osób co pozwala nam na indywidualny kontakt z każdym kursantem. Taka forma zajęć jest najbardziej efektywna i w 100 % przynosi zamierzone efekty. Wykładowca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z każdym z kursantów, analizę jego potrzeb oraz odpowiedź na wszystkie istotne pytania co daje nam najbardziej wymierne wyniki nauczania oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu ?

Uczestnik kursu po jego ukończeniu będzie swobodnie poruszał się w programie Excel, pozna techniki wykonywania obliczeń, analiz, funkcji czy też prezentacji danych. Wiedza zdobyta na kursie będą świetnym uzupełnieniem umiejętności zawodowych naszych kursantów.

Kurs EXCEL jest realizowany w specjalnie przygotowanych salach komputerowych, gdzie każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy, które zostało wyposażone w odpowiednie programy umożliwiające w pełni realizacje założeń programowych szkolenia.

Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.

Program kursu :

1. Pojęcie i struktura arkusza kalkulacyjnego, podstawowe operacje
- wprowadzanie i usuwanie danych
- kopiowanie, przenoszenie zawartości komórek
- zaznaczanie zakresów komórek, arkuszy, kolumn i wierszy
- ukrywanie wierszy i kolumn, dopasowanie szerokości
- kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy arkusza
- wstawianie seriami danych
- korzystanie z szablonu dokumentu

2. Wykonywanie obliczeń
- sumowanie komórek
- funkcje (Średnia, Max, Min, Zaokr, PMT)