KURS OBSŁUGA KAS FISKALNYCH Z FAKTUROWANIEM

Kurs obsługa kas fiskalnych wraz z fakturowaniem przeznaczony jest w głównej mierze dla osób , które planują rozpoczęcie pracy na stanowisku handlowym. Wiedza, którą uzyska po zakończonym kursie pozwoli uczestnikowi nawet nie posiadającemu doświadczenia, stać się atrakcyjnym na rynku pracy. Może stanowić kartę przetargową podczas rekrutacji.

Zajęcia realizowane są w małych grupach, co pozwala trenerowi na bezpośredni kontakt z każdym
z uczestników. Wszelkie pytania pojawiające się w trakcie kursu rozwiązywane są na bieżąco, tak aby kursanci otrzymali podczas zajęć maksimum informacji, które będą im przydatne w dalszej karierze zawodowej.

Jakie umiejętności nabędzie uczestnik kursu?

Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie towaroznawstwa i obsługi kas fiskalnych. Kurs kasy fiskalne wraz z fakturowaniem przygotowuje naszych uczestników do sprawnej obsługi kasy fiskalnej. Uczestnicy zdobędą również podstawowe informację dotyczące prawa handlowego, zapoznają się z programem komputerowym do fakturowania.

Kurs realizowany jest w formie praktycznej oraz teoretycznej. Wykłady urozmaicane są poprzez dyskusje obejmujące zagadnienia kursu. Do Państwa dyspozycji mamy kasy fiskalne oraz materiały szkoleniowe w postaci druków.

Po ukończeniu szkolenia wystawiamy zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Certyfikat ukończenia szkolenia zawodowego.

Program kursu:

1. Elementy prawa