Zapisy Online!
Nasza oferta
Video // nasz kanał na YOUTUBE
Zapisy informacja

Ruszyły zapisy na nowy semestr w NOVA Centrum Edukacyjnym . NOVA CE to nowoczesna placówka, która stale się rozwija i dostosowuje do wymagań współczesnej edukacji.

Technik weterynarii, technik pojazdów samochodowych, technik masażysta, asystentka stomatologiczna, technik bhp, technik elektryk czy technik sterylizacji medycznej to tylko niektóre z wielu kierunków na które prowadzona jest rekrutacja. Zajęcia odbywają się w trybach stacjonarnym w szkole i/lub zdalnym na platformie edukacyjnej. Po ukończonej nauce nasi słuchacze nabywają nowe umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe, które są potwierdzone państwowym egzaminem.

W NOVA CE zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Słuchacza. Wiedza jest przekazywana w sposób rzetelny, ale również komfortowy, stąd na wielu przedmiotach jest możliwość uczestnictwa w zajęciach ONLINE. Szkoła dba, aby sytuacja epidemiologiczna w żaden sposób nie wpłynęła na poziom nauki, tutaj wykładowcy zawsze przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne oraz ewaluacje na kolejny rok szkolny. Zatrudniani są najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający wykształcenie wyższe i uprawnienia pedagogiczne, co powoduje, że z roku na rok zdawalność egzaminów w placówce jest coraz wyższa.

NOVA Centrum Edukacyjne mieści się w ścisłym centrum miast BIAŁYSTOK.POZNAŃ, WARSZAWA, KATOWICE. Szkoła posiada własne pracownie wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty audiowizualny, multimedialny i komputerowy oraz własne pracownie masażu i pracownię stomatologiczną. NOVA Centrum Edukacyjne oferuje większość kierunków darmowych. W tym roku szczególnie popularne są kierunki roczne - terapeuta zajęciowy, terapeuta środowiskowy, asystent nauczyciela przedszkola oraz asystent prawny.

Na wszystkie kierunki trwa obecnie rekrutacja. Zapisów można dokonać online na stronie www.nova.edu.pl oraz w sekretariacie Oddziałów, czynnym od godziny 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 09:00 do 14:00. Serdecznie zapraszamy na zapisy już teraz, aby zapewnić sobie miejsce w zajęciach od września, a dodatkowo - na osoby, które przyjdą zapisać się maju, czeka niespodzianka :)

Z poważaniem,

na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188