Zapraszamy Na Kurs Przedłużania Rzęs Metodą Objętościową
2017-06-13

Zapraszamy Na Kurs Przedłużania Rzęs Metodą Objętościową

Metoda objętościowa
Przedłużanie rzęs metodą objętościową to sposób by za pomocą innowacyjnych technik osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Dzięki przyczepieniu 2-3 cienkich rzęs do jednej rzęsy naturalnej, można nadać spojrzeniu głębi i wyrazistości nie niszcząc naturalnych rzęs.

WSZYSTKIE MATERIAŁY W CENIE !
Zapewniamy zaświadczenie MEN oraz certyfikat

Miejsce realizacji kursu: Opole, ul.Reymonta 29
Ilość godzin: 16

Dla naszych słuchaczy oraz przy zapisie do szkoły 30% rabatu na kurs.
Cena podstawowa: 399 zł
Cena promocyjna: 279 zł

Realizujemy również kursy indywidualne oraz w formie zamkniętej w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Więcej informacji pod nr telefonu 533-275-025 lub w sekretariacie szkoły.