Zapisy Online!
Nasza oferta
Video // nasz kanał na YOUTUBE
Strefa słuchacza oddziału Gliwice

Zniżki dla słuchaczy

ZNIŻKI DLA SŁUCHACZY – NASI PARTNERZY


 

Poproś o kartę słuchacza Szkół NOVA w Sekretariacie.
Spis zniżek do pobrania: ZNIŻKI.pdf

Otrzymasz z nią następujące zniżki:

 

MAGNES - Mamy dla Was zdrowe i smaczne jedzenie, przygotowywane według naszych autorskich przepisów. Pyszną kawę, herbatę desery, piwo regionalne i to wszystko w jednym niepowtarzalnym miejscu. W Magnesie kochamy gotować i odkrywać nowe przestrzenie kulinarne. Nasza kuchnia jest przepełniona niepowtarzalnymi smakami i aromatami, a to wszystko bez ulepszaczy i wzmacniaczy smaków tylko świeże produkty, zioła i przyprawy.

Dla Słuchaczy przewidziano 5% zniżki dla posiadaczy Karty Słuchacza NOVA Centrum Edukacyjne.

 Gliwice, ul. Plebańska 9/1 - http://magnesgliwice.pl/

 

Yogapolis. Laboratotium Ruchu - kameralne, w pełni wyposażone w sprzęt do praktyki jogi, Pilates, ćwiczeń „zdrowy kręgosłup” studio Yogapolis znajduje się w samym sercu Gliwic- przy ulicy Zwycięstwa 12. Pod okiem doświadczonej nauczycielki i jednocześnie fizjoterapeutki, można bezpiecznie praktykować jogę dynamiczną, zadbać o dobrą formę, doskonałą sylwetkę i zdrowie na  zajęciach Pilates czy stretchingu. Zapraszam również osoby borykające się z kontuzjami, kobiety w ciąży i po porodzie, oraz wszystkich, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą wziąć udziału z bardziej dynamicznych formach ruchu na zajęcia reha-joga łączących postawy jogi, Pilates i rehabilitacji ruchowej. Słuchacze Centrum Edukacyjnego Nova okazując Kartę Słuchacza przy zakupie karnetu mogą skorzystać z 10% zniżki.

Gliwice, ul. Zwycięstwa 14 -  http://yogapolis.pl/


KOLEJKOWO - to miejsce, które przeniesie Cię do niesamowitego świata, pomniejszonego 25 razy! Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić codzienność mieszkańców. Odwiedź Kolejkowo i przeżyj niesamowitą przygodę.

Z Kartą Słuchacza wejście w cenie biletu ulgowego bez względu na wiek!

Gliwice, ul. Pszczyńska 315 - http://gliwice.kolejkowo.pl/


CrossFit HellWood - każdy z Was znajdzie u nas coś wartościowego, a przede wszystkim poznacie rzesze rewelacyjnych ludzi, którzy tworzą naszą społeczność. Czekamy na Ciebie!

Zapytaj o darmowe tygodniowe wejściówki!

Gliwice, ul. Pszczyńska 197 - http://crossfithellwood.pl
AleGRA - sala zabaw dla dzieci. Miejsce został zaprojektowane i wyposażone w taki sposób, aby spełnić oczekiwania oraz wymagania dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Dla Słuchaczy darmowe wejściówki - o szczegóły zapytaj w Sekretariacie!

Gliwice, ul. Chorzowska 56, Gliwice - http://www.alegra.com.pl/


Fitness Klub ArkadiaFit - klub, w którym można zadbać nie tylko o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, ale również o sprawność psychiczną oraz dobre samopoczucie. To także miejsce spotkań i relaksu całych grup przyjaciół oraz rodzin. 

Dla naszych Słuchaczy darmowe wejściówki dla dwóch osób!

Zabrze, ul. Staromiejska 72 - http://www.arkadiafit.pl/Ośrodek Szkolenia Kierowców Elmot- ZMIEŃ MARZENIA W RZECZYWISTOŚĆ, Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie szybkość w prowadzenia zajęć.

Dla naszych Słuchaczy jazdy wymienne na 100 zł zniżki za kurs GRATIS!

Gliwice, ul. Jana Matejki 5 – http://www.elmot.pl/LaserBall - Laserowy Paintball - Laser-Tag, bo tak nazywa się gra w wirtualną wojnę jest nowoczesnym paintballem gdzie nie używa się kulek z farbą, a zaawansowanych technologicznie laserów.

25% zniżki dla naszych Słuchaczy.

Gliwice, ul. Łabędzka 6 - http://www.laserball.pl/Party Pizza- Najbardziej wypasiona pizza w Gliwicach.

20% zniżki na pizze dla naszych Słuchaczy!

Gliwice, ul. Okopowa 2 -  www.pizzaportal.pl


Open The Door - oferuje zróżnicowane pod względem wystroju i zagadek, pokoje gry przeznaczone dla grup 2-5 osób, w których głównym zadaniem jest wydostanie się z pokoju w czasie 60 minut.

Indywidualny cennik dla naszych słuchaczy.

Gliwice, ul. Zwycięstwa 50/8 - http://www.openthedoor.net.pl/Interskills to firma świadcząca kompleksowe" style="font-family:Arial, sans-serif"> usługi w całej Polsce z zakresu organizacji imprez firmowych, szkoleń, transferu gości oraz zapewnia optymalne zakwaterowanie wszystkim kontrahentom.

 Dla Słuchaczy przygotowane Vouchery dla 10 osób o wartości 350 zł!!

 Katowice, ul. Walerego Goetla 9 - http://www.interskills.pl/
Centrum Zdrowia i Urody 7’th  Heaven – oferuje profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
dla Pań i Panów, jak również usługi relaksacyjne i odprężające takie jak masaże, sauna fińska i sauna na podczerwień. 

Dla słuchaczy Szkoły NOVA, centrum 7’th Heaven przygotowało zniżki w wysokości 10% po okazaniu Karty Słuchacza!

Gliwice, ul. Dworcowa 62 - http://www.seven-heaven.com.pl/


Szkoła Języków Obcych "BRITAM" istnieje od 1991 roku, bazuje na doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze. Organizują kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Oferują 5% zniżki dla posiadaczy Karty Słuchacza NOVA Centrum Edukacyjne.

Gliwice, ul. Górnych Wałów 40 - http://www.britam.edu.pl/

 

Xtreme Fitness – ich rozmaity wybór sprzętu cardio, resistance oraz wolnych ciężarów pomoże Ci osiągnąć Twój cel w jak najbardziej komfortowych warunkach.

 Dla Słuchaczy NOVA Centrum Edukacyjne przygotowane darmowe wejściówki oraz zniżki w wysokości 50 zł.

 Gliwice, ul. Żwirki i Wigury 66 - http://www.xtremefitness.pl/gliwice/homePizzeria Gusto Dominium nie trzeba nikomu przedstawiać.

Kultowe smaki dostępne dla naszych słuchaczy ze"> zniżką !Świat Książki to księgarnia sprzedająca kulturę, rozrywkę i wiedzę - dysponuje szeroką ofertą wydawniczą.

Dla naszych Słuchaczy Księgarnia przygotowała 10% zniżki po okazaniu Karty Słuchacza.

Gliwice, ul. Zwycięstwa 41 - http://www.swiatksiazki.pl/

 


Stary Hangar to jeden z najnowocześniejszych klubów Fitness & Wellness w Polsce. Nowoczesne maszyny i wykwalifikowana kadra to szansa na wartościowy trening! Klub posiada różnorodną ofertę aktywnego spędzania czasu oraz strefę wellness.

Dla naszych słuchaczy czekają darmowe wejściówki!!

Gliwie, ul. Toruńska 1 - http://staryhangar.pl/


Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. W swoich działaniach koncentruje się na dostarczeniu Klientom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzają najnowsze trendy, jak treningi funkcjonalne przy wykorzystaniu klatek TRX, treningi obwodowe, najnowsze typy zajęć grupowych czy taniec Bokwa.

Zapytaj o darmowe wejściówki!

Gliwice, ul. Lipowa 1 - http://jatomifitness.pl/pl/si%C5%82ownia-gliwice-forum

 

 

Survival Room to to bogata mieszanka różnych mini gier, których zadaniem jest doprowadzenie gracza do celu, czyli ucieczki z pokoju, przed wyznaczonym czasem.

Gliwice, ul. Zwycięstwa 50/1 - http://www.survivalroom.pl/

 

 

 


Wisienka – cukiernia z tradycjami, opiera się na własnych recepturach, które od są sprawdzane. Nie ma osoby, która by ich nie znała. Pączki z Wisienki znają wszyscy - nawet Ci, którzy wracają tu po latach, idą ich znów posmakować.  

Gliwice, ul. Zwycięstwa 53


Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. Firma proponuje kompleksowe doradztwo personalne.

Gliwice, ul. Wieczorka 39 - http://www.adecco.pl/

 

Slaydi - hurtownia która oferuje wszystko, co może Ci się przydać do paznokci, cyrkonie Swarovski i inne ozdoby oraz żele, tipsy i akcesoria. 

10% zniżki dla naszych słuchaczy.

 Gliwice, ul. Kornela Makuszyńskiego 11 - http://sklep.slaydi.pl/


Emdar Rachunkowość - Otworzyłeś swoją wymarzoną działalność? Nie chcesz babrać się w dokumentach księgowych i urzędowych? Szukasz księgowego? - DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!

15% zniżki dla naszych Słuchaczy.

Gliwice, ul. Starogliwicka 70 -https://www.facebook.com/EMDARrachunkowosc/


ZNIŻKI NA KIERUNKACH PŁATNYCH

- zniżka 50% na czesne dla naszych absolwentów

- zniżka 30% –  za zapis ponowny

- zniżka do 50% na czesne 1 sem- na kierunku płatnym przy doborze drugiego kierunku w ramach PSZ

Rabaty dla słuchaczy płacących z góry:

- zniżka 5/10% dla nowych słuchaczy, którzy płacą czesne w całości za semestr/rok z góry gdy wpłata zaksięgowana zostanie na naszym koncie najpóźniej w dniu pierwszej raty z harmonogramu płatności, 

Poleć nas znajomym i oszczędzaj. Jeśli jesteś naszym słuchaczem i polecisz naukę znajomemu, który nigdy wcześniej nie pobierał nauki w naszej szkole zapłacisz ratę mniej!

Specjalna oferta dla grup. Jeśli kilka osób chce uczyć się wspólnie na tym samym kierunku, możemy stworzyć specjalną grupę i zaproponować jej specjalne rabaty.

Zniżka na kursy – każdemu słuchaczowi przysługuje rabat na ofertę działu kursów.na górę
Newsletter //bądź na bieżąco

© 2014 NOVA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. NOVA CE Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn. Oferta różni się w zależności od miasta. NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-023) przy ul. Widok 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000467126, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 PLN, NIP 5252558974, REGON 146748188